AnnA's rush for the GOLD.

Hoofdcategorie: nieuws Gepubliceerd: donderdag 31 maart 2011

AnnA's rush for the GOLD.
26 Maart j.l. zijn we met AnnA's topteam volleybal weer op strooptocht geweest in het Gelderse.
We waren te gast bij de "Vroege Vogels" - een zustervereniging.De locatie was weerom Sportcomplex "Valkenhuijsen".

We verwachtten enigszins gehandicapt aan de wedstrijden te moeten beginnen in een poule van 9 teams.Wij misten nl. onze coryfeeën Henk S en Henk van W.Een meer dan uitstekende vervanger completeerde onze strijdmacht: Kevin K. door Gerard opgeduikeld.De "snotneus"bracht de nodige rust in  ons tot de tenen gespannen team.De resultaten mochten er dan ook zijn: 8 matches gespeeld en zonder uitzondering gewonnen.Indrukwekkend waren de cijfers: 262 vóór ( gemiddeld meer dan 30!!! ) en 119 tegen.We hebben nog met een paar man staan te turen waar onze achtervolgers bleven...Niemand in de verste verte te bekennen. Hun aanwezigheid bleek alleen nog uit het applaus toen we de pot met de grote oren in ontvangst mochten nemen. De terechte winnaars.
We waren EERSTE met stip...

The stars: Rien van S. Peter A. Gerard W. Maarten S. Teun P. Kevin K.

Henk van Dooren,sportcoördinator.